Inici / Event / Premiats

Premiats

Gen
20

PREMIATS CURSA ECOLÒGICA DE MOLINS DE REI, 15 KM:

Guanyador absolut

  • MIGUEL A. GONZALEZ

Guanyadora absoluta 

  • JOANA BLANCO MONTES

Categoria Promeses Masculí:

1.- ARNAU ARTÉS

2.- JUAN PAUBET

3.- DAVID LAIN

Categoria Promeses femení:    

1.- NÚRIA FELIP

2.- NÚRIA DA SILVA

3.- NOELIA ARTERO

Categoria Adults masculí:

1.- ENRIQUE SANTAMARIA

2.- ISRAEL RODRIGUEZ

3.- ISRAEL SANCHEZ

Categoria Adults femení 

1.- MIRIAM PUJADO

2.- MONTSE CASALS

3.- PATRICIA FUYA          

 Categoria Veterans masculí:

1.- ALEJANDRO ALFAGELE

2.- DAVID BONET

3.- ANDREU LÓPEZ

Categoria Veterans femení:

1.- ASSSUMPTA ROIG

2.- CONCHA COCA

3.- CINTA PEREZ

Premi al últim corredor en arribar : DINAR PER DUES PERSONES AL RESTAURANT CAN FERRER

  • GINÉS HERNANDEZ
  • MIRIAM MARTINEZ

Guanyador vals sessions fisioteràpia Ramon Codony:

Paco Gonzalez,  dorsal 181

Raül Moyano, dorsal 167

Àlex Herrero, dorsal 193

Felipe Sanchez, dorsal 132

Matthieu Delatour, dorsal 128

Jordi Margalef, dorsal 71

PREMIATS CURSES INFANTILS:

Trofeus categoria: 6, 7 i 8 anys; nascuts el 2010-2011 i 2012 (DORSAL TARONJA)

MASCULÏ:

  1. DAVID ESCRIBANO
  2. LEO DE HARO
  3. RAMON RIGOL

FEMENÍ:

  1. XÈNIA ESCRICHE
  2. MARTINA FERNANDE
  3.  ÀLEXIA BARCO

Trofeus categoria 9, 10 i 11 anys; nascuts el 2009-2008 i 2007 (DORSAL BLAU)

MASCULÏ:

  1.  ORIOL SALAT
  2.  NIL MORENO
  3.  MARC PEIRÓ

FEMENI:

  1.  AINA ESCRICHE
  2. ZOE DE HARO
  3. LAIA RUBIO

Trofeus categoria 12 i 13 anys; nascuts el 2006 i 2005 (DORSAL VERD)

MASCULÏ:

  1.  MARCOS GARNICA
  2. OSCAR SENESI
  3. GERARD PASCUAL

FEMENI:

  1. JUDIT GARNICA
  2. MARTINA VILLAZAN
  3. EULALIA ALCOVERRO

Trofeus categoria 14 i 15 ANYS nascuts el 2004 i 2003 (DORSAL SALMÓ)

MASCULÏ:

  1. PEP MIRAVET
  2. ÀLEX AMURRIO
  3. NICO AUGUSTO

FEMENI:

  1. ALBA ARGILÉS
  2. PAULA ZAPATA
  3. ANNA VIDAL

Lliurament del material per l’escola amb mes participació a l’Escola:

ESCOLA CASTELL CIURÓ

 

Top