Inici / Event / Guanyadors Curses

Guanyadors Curses

Sep
20
GUANYADORS CURSA 10 KM GUANYADORS CURSA 3,5 KM GUANYADORS CURSA 1,5 KM
Guanyador absolut masculí Guanyador absolut masculí Guanyador absolut masculí
Lucas Mola Diaz Marc Pascual Roig Gerard Julià Rodon
Guanyadora absoluta femenina Guanyadora absoluta femenina Guanyadora absoluta femenina
Ainhoa Raso Canals Paula Blasco Mateu Georgina Guzmán Ustrell
   
21 é Trofeu Memòria Robert Torres Prunera Categoria Infantil Masculí Categoria Prebenjamí Masculí
Arnau Artés Garcia 1r – David Rofriguez Fernandez 1r – Àlex Donaire Batalla
2n – Eduardo Mustieles Mellado 2n – Jan Morenoi Fernandez
Categoria A Masculí 3r – Javier Martínez Pulido 3r – Pau Sellés Galindo
1r – Roger Junoy Categoria Infantil Femení Categoria Prebenjamí Femení
2n –Pau Rodrigo 1r – Olga Romero 1r –Blanca Garcia Alvarez
3r – Àlex Gutierrez 2n – Silvia Chacon Gomez 2n – Martina Fernández Porras
Categoria A Femení 3r – Xenia Coronas Garcia 3r – Nerea Marin Gonzalez
1r – Desert
2n – Desert Categoria Cadet Masculí Categoria Benjamí Masculí
3r – Desert 1r – Victor Blasi Cairol 1r – Eloi Mazuelos Molins
2n – Isaac Segura Massó 2n – Iker Santamaría Comellas
Categoria B Masculí 3r – Cesc Parera Muñoz 3r – Nil Moreno Moñino
1r – Victor Doblas Categoria Aleví Femení Categoria Benjamí Femení
2n – Carlos Blanco 1r – Paula Zapata Pagan 1r – Anne Crespo Utrera
3r – Pol Mas 2n – Fiona Serra Guinot 2n – Anna Garcia Alvarez
Categoria B Femení 3r – Nekane Aibar Romero 3r –  Tigist Masllorens Mas
1r – Anna Martín
2n –Sara Asenjo Categoria A Masculí Categoria Aleví Masculí
3r – Dunia Viscasillas 1r – David Sancho Rodríguez 1r – Llorenç Gil Cedó
2n – Albert Cobo Aguilar 2n – Marc Pongiluppi Hernandez
Categoria C Masculí 3r – Pau Tresserra Fisas 3r – Arnau Zurita Ojeda
1r – Andreu Marimon Categoria Infantil Femení Categoria Aleví Femení
2n – Juan M. Garcia 1r – Valeria Zapata Pagan 1r – Helena Santacana Bastida
3r – Albert Sasot 2n – Laura Caliz Llach 2n – Mar Guzmán Coronas
Categoria C Femení 3r – Alicia Aviles Aràntegui 3r – Sara Bonet Alarcon
1r – Sandra Caraballo
2n – Clara de la Flor Categoria B Masculí Escola amb més participació
3r – Ainoa Barreñada 1r – Oliver Navarro Castell Ciuró
2n – Roger Pascual
Categoria D Masculí 3r – David Bofill Institut amb més participació
1r – Alberto Lopez Categoria A Femení Bernat el Ferrer
2n – Jordi Mateu 1r – Clara Pedrerol Felip
3r – Juan C. Blanco 2n – Mamen Del Castillo Acebedo
Categoria D Femení 3r – Carla Hernández Colomina
1r – Sori Hernandez
2n – Olga Arregui Categoria C Masculí
3r – Montse Casals Mata 1r – Abdeslam Louah Khattabi
2n – Oscar Fabregat Marcos
Categoria E Masculí 3r – Carles Senar Sànchez
1r – Jose Antonio Ramirez Categoria C Femení
2n – Camilo Grados 1r – Lola Espinosa Raya
3r –Sadurni Nisa 2n – Alicia Rodríguez Ruiz
Categoria E Femení 3r – Alicia Lopez Segura
1r – Cinta Perez        
2n – Desert Categoria D Masculí
3r – Desert 1r – Jose Reina Fernandez
2n – Francesc Sorroche Martin
 Categoria F Masculí 3r – Xavi Rico Calderon
 1r – Francesc Muñoz Guirao   Categoria D Femení
 2n – Miguel Lopez 1r – Mercedes Ferrer Fernandez
 3r – Vicenç Toran 2n – Mariso Ribé Parellada
 Categoria F Femení 3r – Ana Belen Palomino Ballesteros
 1r – Pepita Eiriz
 2n – Desert Categoria E Masculí
 3r – Desert 1r – Atonio Romero Almenara
2n –Jesús Aguilar Cabrera
3rAntonio Cabana Fernandez    
    Categoria E Femení
1r – Ana Simon Serralta
2n – Desert
3r – Desert

 

 

Top