Inici / Guanyadors 2016

Guanyadors 2016

GUANYADORS CURSA 10 KM GUANYADORS CURSA 3,5 KM GUANYADORS CURSA 1,5 KM
           
Guanyador absolut masculí Guanyador absolut masculí Guanyador absolut masculí
Albert Salvany Pineda Jordi Comas Biel Uberni
     
Guanyadora absoluta femenina Guanyadora absoluta femenina Guanyadora absoluta femenina
Sandra Caraballo Sonia Pérez Romero Lara Lucas
     
19 é Trofeu Memòria Robert Torres Prunera Categoria Benjamí Masculí Masculí
Carlos Blanco Conde 1r – Llorenç Gil 1r – Cristhian Prado
  2n – Ireneu Uberni 2n – Marc Peiró
Categoria A Masculí 3r – Iker Santamaria 3r – Ivan Blanco
1r – Roger Junoy Categoria Benjamí Femení Categoria A Femení
2n – David Carmona 1r – Anna Garcia 1r – Carla Sunyol
3r – Àlex Gutierrez 2n – Sara Lanzarote 2n – Emma Yeste
Categoria A Femení 3r – Tigist Masllorens 3r – Martina Fernandez
1r – Marta Torà      
2n – Mar Castroviejo Categoria Aleví Masculí Escola amb més participació
3r – Desert 1r – Gerard Julià Escola l’Alzina
  2n – Marc Valenzuela    
Categoria B Masculí 3r – Eloi Lara Institut amb més participació
1r – Jordi Marin Categoria Aleví Femení Institut Bernat el Ferrer
2n – Oriol Navarro 1r – Olga Romero    
3r – Iganasi Fernandez 2n – Georgina Guzman    
Categoria B Femení 3r – Aina Olmo    
1r – Silvia Areste      
2n – Marian Coll Categoria Infantil Masculí    
3r – Beatriz Puente 1r – Albert Cobo    
  2n – Guillem Pascual    
Categoria C Masculí 3r – Isaac Segura    
1r – Enrique Santamaria Categoria Infantil Femení    
2n – Marc Lupon 1r – Paula Zapata    
3r – Javi Fernandez 2n – Fiona Serra    
Categoria C Femení 3r – Martina Roig    
1r – Ainhoa Dominguez      
2n – Mireia Castillo Categoria A Masculí    
3r – Ester Huerta 1r – Arnau Artés    
  2n – Joan Moreno    
Categoria D Masculí 3r – Daniel Folqué    
1r – Juan Carlos Blanco Categoria A Femení    
2n – Jose Reina 1r – Jordina Font    
3r – Julio Laffaure 2n – Cristina Palomino    
Categoria D Femení 3r – Vera Latorre    
1r – Iolanda Ceron      
2n – Ana Jordana Categoria B Masculí    
3r – Raquel Garcia 1r – Roger Pascual    
  2n – Roger Martinez    
Categoria E Masculí 3r – Guillem Rivas    
1r – Francesc Muñoz Categoria B Femení    
2n – Miguel Lopez 1r – Laura Martín    
3r – Miquel Puig 2n – Alicia Rodriguez    
Categoria E Femení 3r – Carla Hernandez    
1r – Iolanda Ceron        
2n – Desert Categoria C Masculí    
3r – Desert 1r – Isaac Piñero    
    2n – Carles Serna    
    3r – Joan Villaró    
    Categoria C Femení    
    1r – Noelia Benages    
    2n – Gemma Bergadà    
    3r – Nuria Navarro    
           
    Categoria D Masculí    
    1r – Xavi Rico    
    2n – Francesc Sorroche    
    3r – Jordi Villalba    
    Categoria D Femení    
    1r – Ma Carmen Ramos    
    2n – Eva Tarrida    
    3r – Antonia López    
           
    Categoria E Masculí    
    1r – Jesús Aguilar    
    2n – Antonio Cabana    
    3r – Jose Ruiz    
    Categoria E Femení    
    1r – Ana Simon    
    2n – Desert    
    3r – Desert
Top